APIE MUS

Šeimos puoselėjamas verslas

Ūkininkas Petras Vasiliauskas specializuojasi sėklinių, gamybinių bei maistinių bulvių auginime nuo 1997 metų, turi sukaupęs didelę patirtį ir subūrės stiprią žemės ūkio specialistų komandą, įskaitant ir šeimos narius. Kiekvienais metais intensyviai investuojama į naujausią techniką bei žinias, puoselėjant įvairias augalų kultūras, efektyvią žemėnaudą,  gilinantis į technologijas ir tyrimus. Dėl to drąsiai konkuruojame ne tik Lietuvoje, bet ir ES šalyse. 

 

ĮKŪRĖJAS

Petras Vasiliauskas

KOMERCIJOS VADOVĖ

GAMYBOS VADOVAS

PARDAVIMŲ ATSTOVĖ

Rugilė Gikarė

Evaldas Vasiliauskas

Živilė Vasiliauskienė

ĮKŪRĖJA

Dalia Vasiliauskienė

RINKODAROS VADYBININĖ

Gabrielė Vasiliauskaitė

Išskirtinė vieta kurti verslą ir gyventi 

Ūkis yra įsikūręs Klaipėdos rajone, Drevernos kaime. Didžioji dalis visų pasėlių yra išsidėstę palei Kuršių marias, kur nuolat vyraujantys vakariniai vėjai sudaro vienas geriausių sąlygų Lietuvoje vystyti aukštų reprodukcijų bulvių sėklininkystę.

 

Kokybės užtikrinimas

Pasėliai rūpestingai prižiūrimi, kad nebūtų užsikrėtę ligomis, apnikę kenkėjais ar piktžolėmis. Sėklinės bulvės sandėliuojamos medinėse dėžėse, viename moderniausių sandėlių su automatine klimato kontrole, kuri apjungia vėdinimo, drėkinimo ir aušinimo technologinius procesus. Tinkamas vėdinimas ir temperatūrinis režimas neleidžia plisti bakterinėms ir grybinėms ligoms bei lemia sėklinių bulvių daigumą. 

APDOVANOJIMAI

Show More

Adresas:

Bangų g. 9, LT - 96240 Dreverna,

Klaipėdos raj. sav, Lietuva

Теl./Faks.: +370 46 476 222

El.paštas:  info@vfarm.com

Ūkio kodas: 6348492

PVM k.: LT100000423815

Sąsk.LT237044060000572663

Bankas: AB SEB bankas

SWIFT: CBVILT2X

©Petro Vasiliausko Ūkis

Vietos bendruomenės padėka, 2012 m.

Padėkos raštas Petrui Vasiliauskui už verslo plėtrą gimtinėje ir paramą vietos keimelio bendruomenei, paremiant tradicinę pamario krašto Žvejų šventę "Ant marių kraštelio - 2012 m."